Medine BUDAK

By | Eylül 22, 2014

Kurumsal Performans Geliştirme Müdürü

 MBudak1981 doğumlu olan Medine Budak, Ankara Üniversitesi Hemşirelik Okulu ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerini bitirmiştir ve iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Acıbadem Sağlık Grubunda 7 yıl süreyle Kalite Uzmanlığı ve tüm grubun Hasta Güvenliği Koordinatörlüğünü yapmış, ardından Özel Sema Hastanesinde Kalite Yöneticiliği yapmıştır. Bu süreçte JCI Akreditasyonu sürecini bizzat yürütmüş ve başarıyla belgelendirilmesini sağlamıştır. SB SHKS, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 10002, ISO 15189 sistem kurma ve belgelendirme tecrübeleri bulunmaktadır. EFQM özdeğerlendiricisidir ve six sigma yeşil kuşaktır.

Massachusetts General Hospital, Brigham and Women’s Hospital, Danna Farber Cancer Institute, Beth Israel Deaconess Medical Center’da sağlık yönetimi, ilaç güvenliği, kalite ve hasta güvenliği konularında gözlem programlarına katılmış; ulusal ve uluslararası kongrelerde eğitmen ve konuşmacı olarak bulunmuştur. Sağlıkta kalite, sağlık turizmi, hastane yönetimi, hemşirelik yönetimi ve sağlık yatırımı alanlarında uzmanlığı bulunmaktadır.

Okan Üniversitesi ve Arel Üniversitesinde misafir eğitmen olarak  görev yapmaktadır

Detaylı bilgi için: tr.linkedin.com/pub/medine-budak/46/394/580/